Emily Osment nagrywa płytę


Młodsza pingwin aktora Haleya Joela Osmenta, Emily, nagrywa płytę rockową.

Kevin Spacey i Damon Albarn ulicznymi grajkami


wokalista Blur i Gorillaz, Damon Albarn a także Kevin Spacey oraz raper Mos Def zagrają w adaptacji graficznej powieści "Buskers".

Seksowna ewenement popu


Sześciotygodniową dominację Susan Boyle na listowie amerykańskich bestsellerów płytowych zakończyła nowa rewelacja muzyki pop - Ke$ha.

Mark Knopfler – bilety na przedstawienie raz jeszcze w sprzedaży


Nowa bank biletów na koncert mistrza gitary, marka Knopflera trafiła już do sprzedaży i jest dostępna na stronie LiveNation.pl.

Dancehallowa płyta Tricky'ego


30 listopada ukaże się płyta "Tricky Meets South Rakkas Crew", którą Tricky przygotował z dancehallowo-producenckim kolektywem South Rakkas Crew.

<<<  -  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  -  >>>

nieruchomości żary

nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego. nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych

wycieczki szkolne Warszawa

zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego.