700 nowych planet? "To historyczne odkrycie"


Teleskop Keplera odkrył w kosmosie ponad 700 nowych obiektów, które mogą okazać się nowymi planetami pozasłonecznymi (egzoplanetami) - podaje agencja RIA Nowosti. - To rzeczywiście historyczne odkrycie. Ono pokazuje, jak misja sondy Kepler dokonuje rewolucji - mówi współautorka raportu, na który powołuje się agencja.

Odkryto najstarszą hebrajską inskrypcję


Hebrajska wpis sprzed 3 tys. lat, którą odkryto w Izraelu, jest najstarszym znanym napisem w tym języku - informuje komplet naczyń stołowych EurekAlert.

zanik Jeziora Aralskiego to szokująca dramat


Wysychanie Jeziora Aralskiego to jedna z w największym stopniu szokujących katastrof ekologicznych świata - powiedział asystent całościowy ONZ Ban Ki Mun, apelując do liderów państw Azji Środkowej o intensyfikację działań na idea rozwiązania tego problemu.

"Wieprzowe sushi" nadzieją dla cukrzyków


Wkrótce cztery kolejne osoby powinny otrzymać przeszczep żywych komórek świńskiej trzustki, zabezpieczony przedtem odrzuceniem wyciągiem z wodorostów - informuje 'New Scientist".

Rośnie wolumen przeszczepów w Polsce


minister zdrowia Ewa kopacz powiedziała w poniedziałek, że w Polsce rośnie wielkość przeszczepów. Jak podała, w 2009 roku dokonano 1097 przeszczepów, bez przeszczepów szpiku.

<<<  -  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  -  >>>

nieruchomości żary

nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego. nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych

wycieczki szkolne Warszawa

zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego.