Boeing 777 musi mieć nowe oprogramowanie


Amerykański urząd lotnictwa cywilnego (FAA) zażądał nowego oprogramowania dla samolotu Boeing 777, mającego łagodzić nieumyślnemu uruchomieniu mechanizmu autopilota przedtem startem i ewentualnym wypadkom.

Alergie z niedoboru bakterii


Naukowcy Uniwersytetu w Montrealu przeprowadzili badania dotyczące wzrostu zachorowań na alergię. wynik jest dosyć zaskakujący: to grzech nadmiernej dbałości o higienę.

ubytek przemysłowych emisji CO2 w UE o ponad 11 proc.


Na wynik kryzysu europejskie firmy wyemitowały w 2009 r. o 11,6 proc. mniej CO2 niż rok wcześniej - wynika z podsumowania opublikowanego dzięki Komisję Europejską. Chodzi o zakłady przemysłowe włączone do unijnego systemu handlu emisjami (ETS).

zarys mini-dinozaura odkryto w USA


schemat dinozaura wielkości wiewiórki odkryli naukowcy w Stanach Zjednoczonych. Swoje rewelacja opisują na łamach "Proceedings of the Royal Society B".

Pióra dinozaurów zmieniały się z wiekiem


Pióra dinozaurów charakteryzowały się dużą różnorodnością. Najnowsze odkrycie dowodzi, że zmieniały się w zależności od wieku zwierzęcia - informują naukowcy na łamach najnowszego numeru tygodnika "Nature".

<<<  -  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  -  >>>

nieruchomości żary

nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego. nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych

wycieczki szkolne Warszawa

zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego.