Poznaj graczy trzeciego wieku


z jakiego powodu ręce do pracy w podeszłym wieku nie grają w gry wideo - zastanawialiśmy się w redakcji od jakiegoś czasu. - Bo pies z kulawą nogą im ich nie pokazuje - powiedział jeden z kolegów i najwyraźniej miał rację. Zobacz, co się dzieje, kiedy już je zobaczą.

Giełdowe bez owijania w bawełnę Nocy Muzeów


Tegoroczną Noc Muzeów zegnać można na giełdzie. Parkiet warszawskiej GPW po raz pierwszy zostanie prosty dla zwiedzających w najważniejszą muzealną imprezę roku. Zostanie dla nich otwarty, na co dzień niedostępny, własny Depozyt Papierów Wartościowych.

“Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet


nieustępliwy dziennikarz i aspołeczna hakerka z zamiłowaniem do tatuaży, piercingu i paralizatorów łączą siły, by wyklarować zbrodnię sprzed lat. wersja filmowa pierwszej części bestsellerowej trylogii millenium w piątek wchodzi do kin.

Sapkowski: lepsza łupież mp3 niż portfela babci


Obrażanie się na internetowe piractwo jest identycznie skuteczne jak obrażanie się na zatrzęsienie - uważa Andrzej Sapkowski. Piratów rozumie, bo - jego zdaniem - 50 złotych za płytę z muzyką to sporo. - Nie powinny kosztować więcej niż 15 złotych - ocenia pisarz. Audiobook z jedną z jego powieści, który niedawno trafił do sklepów, kosztuje... 59.

Ach co to była za noc!


Dziesiątki muzeów, setki galerii i tysiące zwiedzających. Za nami kolejna Noc Muzeów, już siódma. W całej Polsce do późnych godzi nocnych, Polacy chłonęli kulturę.

<<<  -  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  -  >>>

nieruchomości żary

nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego. nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych

wycieczki szkolne Warszawa

zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego.