Pandora od nowa pochłonie


To włości nowość dla wszystkich, którzy już zadurzyli się w magicznym świecie Pandory. Reżyser jednego z w największym stopniu kasowych obrazów ostatnich czasów James Cameron, zapowiedział, że insurekcja druga akt filmu "Avatar".

Galę oscarową trwanie począć


"Avatar" czy "The Hurt Locker"? George Clooney czy Jeff Bridges? Będzie dalszy "polski" Oscar? pierwsze odpowiedzi pojawią się o 2 w nocy, ale czerwony kobierzec przedtem Kodak Theatre już zaczyna się zapełniać.

dziewiczy laureat nagrody im. Kapuścińskiego


Jean Hatzfeld - literat książki "Strategia antylop" - został pierwszym laureatem Nagrody imienia Ryszarda Kapuścińskiego za reportaż literacki. - To lektura o trudnym pojednaniu po krwawej wojnie domowej w Ruandzie - powiedziała przewodnicząca jury nagrody, Małgorzata Szejnert.

Paryż świętuje urodziny "Asterixa"


Niski, wąsaty, gdy wypije - silny jak armia. zuch słynnej francuskiej serii komiksów, Asterix, natomiast jego kompani w czwartek obchodzą 50-te urodziny. W najpopularniejszych miejscach stolicy Francji pojawiły się z tej okazji gigantyczne rzeźby i obrazy przypominające o przygodach pewnej galijskiej wioski, która w życiu nie została zdobyta przez Cezara.

Wojciech Siemion nie żyje


W wieku 82 lat zmarł Wojciech Siemion - pierwszorzędny artysta dramatyczny filmowy i teatralny. W czwartek opodal Sochaczewa miał, bulwersujący jak się okazało, casus samochodowy.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

nieruchomości żary

nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego. nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych

wycieczki szkolne Warszawa

zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego.