Na planie nowego "Zmierzchu"


To miejsce, do którego powinien się stworzyć pozór ktokolwiek fan wampirów. Volterra w Toskanii to gród pijących jucha stworzeń - i plan filmu kultowej sagi "Zmierzch".

"Norweska Bjork" zaśpiewa w stolicy później


Mari Boine, norweska wokalistka porównywana częstokroć do Bjork, zaśpiewa w warszawskiej Filharmonii Narodowej. początkowo jej koncert zaplanowany był na 17 maja, ale z powodu choroby artystki został przełożony na 7 czerwca.

Kozyra napisze książkę o polskim szołbiznesie?


Janda, Kayah, Górniak, Madonna i... polscy politycy. Oto niektórzy bohaterowie książki, której propozycję napisania otrzymał Robert Kozyra.

"Najdłuższe Urodziny" Chopina


Koncerty z udziałem największych światowych pianistów, wystawy, a oraz znaczny tygodniowy maraton muzyki granej przez 24 godziny na dobę - to przeciwnie niektóre z atrakcji przygotowanych z okazji obchodów 200. rocznicy urodzin polskiego kompozytora Fryderyka Chopina.

Na Święta kup bibułę


Prawdziwa okazja nie na odwrót dla miłośników najnowszej historii. W warszawskim Ośrodku menu można kupić pierwotny przysmak – bibułę, podziemne wydawnictwa z lat PRL.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

nieruchomości żary

nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego. nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych

wycieczki szkolne Warszawa

zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego.