100 tysięcy dolarów w rękach Protektora


- bez sprzeciwu podjęliśmy decyzję, że Krakowska gratyfikacja Filmowa powędruje w ręce reżysera marka Najbrta, twórcy filmu "Protektor" – ogłosił przewodniczący jury festiwalu Off atut Camera Zbigniew Preisner. Po otrzymaniu czeku na 100 tysięcy dolarów czeski reżyser był w stanie powiadać na odwrót jedno – To jest szok!...

Oto aktorzy 2009 roku


Nagrody dla najlepszych aktorów solenny się być najbardziej przewidywalną częścią tegorocznej gali oscarowej. Zwyciężyli wszyscy faworyci, nie było co więcej cienia niespodzianki. Z Oscarami w kategoriach aktorskich opuścili Kodak Theatre Christoph Waltz, Mo'Nique, Jeff Bridges i Sandra Bullock.

artysta "w pudle" nabił środki masowego przekazu w butelkę


Grzegorz Turnau zdradza nie przeciwnie talenty muzyczne, ale i marketingowe. artysta swoją ostatnią akcją sprytnie wyprowadził media w pole, rozpuszczając plotki o swoim zatrzymaniu.

występ z konfesjonałem w tle


Bez alkoholu, bez narkotyków i bez tytoniu - za to z głośną muzyką i tańcami do upadłego. A po koncercie modlitwa w kaplicy. nad 1,5 tys. młodych osób bawiło się na pierwszej części festiwalu "3R for Trinity", która odbyła się w Łodzi.

Złego słowa o Kapuścińskim


Książka "Kapuściński non fiction" mogłaby być prawdziwym hitem. Mogłaby, dlatego że wdowa po Ryszardzie Kapuściński nie chce, by książka kiedykolwiek trafiła do księgarń.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

nieruchomości żary

nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego. nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych

wycieczki szkolne Warszawa

zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego.