dosyć tego Stonesów?


Perkusista Rolling Stones Charlie Watts opuścił agregat - donosi australijski portal Undercover. Muzyk nie będzie już w życiu grał, ani koncertował z zespołem, w którym spędził 46 lat - zdradziło źródło zbliżone do Rolling Stones.

lektura o Kapuścińskim nie trafi na przemiał


- Nie będzie zakazu publikacji biografii Ryszarda Kapuścińskiego - potwierdził Sąd Apelacyjny w Warszawie. Oddalono w ten sposób reklamacja wdowy po pisarzu na decyzję sądu I instancji, który nie uzwględnił jej wniosku o założenie zakazu.

umorusany Harry Brown


Niewesołe jest obecność staruszka, w zasadzie na brytyjskim paskudnym blokowisku. No, niechybnie że emerytem jest Michael Caine - w tamtym czasie smutnie robi się miejscowej bandyterce. "Harry Brown", bez wyjątku gustowna mieszanka "Życzenia śmierci" i "Gran Torino" - od piątku w polskich kinach.

Ewa Ewart - walczy, buduje relacje, tworzy poruszające filmy


Czuję się wspaniale. To dla mnie szczególna nagroda, bo pełnia zaczęło się w Polsce - mówiła Ewa Ewart tuż po otrzymaniu nagrody im. Andrzeja Woyciechowskiego. Dziennikarka otrzymała wyróżnienie za etap "Dokumenty Ewy Ewart" eksponowany jesienią 2008 roku na antenie telewizji TVN24.

pochówek z pompą po ponad 500 latach


pochówek po ponad pięciuset latach od śmierci. W Olsztynie rozpoczynają się trzydniowe uroczystości pogrzebowe wielkiego astronoma, Mikołaja Kopernika. W sobotę jego szczątki zostaną złożone we fromborskiej archikatedrze.

<<<  -  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  -  >>>

nieruchomości żary

nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego. nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych

wycieczki szkolne Warszawa

zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego.