Pięć dni pod kinem? Dla Edwarda wsio


Nie straszne im palące słońce, sen na twardym asfalcie czy spojrzenia przechodniów – najtwardsze fanki Zmierzchu od niedzieli koczują pod kinem w Los Angeles w oczekiwaniu na premierę trzeciej części sagi. W nagrodę – alternatywa zobaczenia na energicznie idola nastolatek, Roberta Pattinsona.

charakterystyka polskiego konformizmu


Po wielu latach przerwy w twórczości pełnometrażowej, Janusz Morgenstern przedstawia błona fotograficzna "Mniejsze zło". To gawęda młodego pisarza w czasach peerelowskiej Polski. film jest swobodną adaptacją książki Janusza Andermana pod tytułem "Cały czas". pisarz i współautor scenariusza pokazuje bohatera będącego mutacją obywatela Piszczyka i Nikodema Dyzmy.

"Dama z łasiczką" przyjechała do Warszawy


Jeden z najważniejszych obrazów światowej kultury w Warszawie. "Damę z Grosnostajem" Leonarda da Vinci, znajdującą się na codzień w Muzeum Czartoryskich jest dozwolone spostrzegać od 17. do 30. maja w Zamku Królewskim. wraz z nią z remontowanego krakowskiego muzeum przyjechało kilkanaście innych eksponatów.

Wędkarzem na krze wygrał kontaktową Off Camerę


domorosły film "Wędkarz na krze" Bartłomieja Słubickiego wygrał w kategorii "Relacja z wydarzenia TVN24" tegorocznego festiwalu Off wartość Kamera. błona fotograficzna pokonał ponad 300 konkurentów i wygrał 3 tys. dolarów, które ufundowała telewizja TVN24.

Zaskakujący dwie i 19-latka w finale "Mam talent!"


Do wielkiego finału programu "Mam Talent!", jako pierwsza awansowała 19-letnia wokalistka Anna Teliczan. Drugie i trzecie miejsce należało do MADOXA zaś dwoje Kruk i Blacha.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

nieruchomości żary

nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego. nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych

wycieczki szkolne Warszawa

zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego.