O odebraniu matce 9-latka: Przygotowałam go, ale nie chce iść


"Nie chcę iść do taty! Wolę umrzeć!", "Dajcie nam jeszcze jedną szansę!" - krzyczał 9-letni Olek tuż przedtem kolejną próbą odebrania go matce i przekazania ojcu. oryginał - zdaniem sądu - ma chorobowy wpływ na dziecko. Innego zdania są sąsiedzi kobiety, którzy już toczą walkę o przywrócenie jej opieki nad synem. Kontrowersje wywołał też wyjście "odbicia" dziecka.

Karambol na 50 aut


Blisko 50 rozbitych samochodów - to efekt nocnego karambolu do jakiego doszło na autostradzie A5 opodal Freiburga w Niemczech.

papa królowej należał do SS


Holenderski ranga juz w trakcie II wojny światowej wiedział, że książę Bernhard, ojczulek obecnej królowej Beatrix był członkiem SS - wynika z odtajnionych dokumentów.

Po miesiącu pod gruzami odnaleziony żywy


Bez najmniejszego wątpienia można przyznać: to pierwotny cud. Po bez mała miesiącu - na wskroś 27 dniach - od trzęsienia ziemi na Haiti, pod gruzami odnaleziono żywego człowieka. To 28-letni mężczyzna, Evan Muncie. - To niezwykłe, ale możliwe - mówią lekarze.

Zirajewski zza grobu obciąża Millera


Sąd Okręgowy w Warszawie odczytał zeznania Artura Zirajewskiego - nieżyjącego już płatnego zabójcy. To właśnie jego zeznania były podstawą zarzutów dla Andrzeja Z. (ps. "Słowik"), Ryszarda Boguckiego tudzież Edwarda Mazura w sprawie zabójstwa gen. marka Papały. Jak wynika ze słów Zirajewskiego, w całej sprawie chodziło o szmugiel narkotyków, a obciążenia za to mord ponosi Leszek Miller. - To bzdura, Zirajewski powiedział to, czego od niego oczekiwano - oświadczył były premier.

<<<  -  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  -  >>>

nieruchomości żary

nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego. nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych

wycieczki szkolne Warszawa

zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego.