fala przyspiesza. W stolicy apogeum o godz. 14


Fala w stolicy przyspiesza: punkt kulminacyjny przewidywana jest już o godz. 14, a nie jak przewidywano dopiero wieczorem - podaje IMGW w najnowszym komunikacie. podług prognoz Instytutu, fala osiągnie 750 centymetrów, alias przekroczy forma alarmowy o metr. - Woda na zapewne nie przeleje się dzięki wały górą - zapewniał w TVN24 wojewoda mazowiecki Jacek Kozłowski. aczkolwiek nie ma gwarancji, że podmywane wały wytrzymają i nie zostaną przerwane.

Z kogo najbardziej śmieją się w Brukseli?


Nowa szefowa unijnej dyplomacji Catherine Ashton nadzwyczaj słabo wypadła na przesłuchaniu w Parlamencie Europejskim. Brytyjka na multum pytań nie znała odpowiedzi lub lawirowała. Na eksperymentowanie o Gazociąg północny odpowiedziała, że musi się zapoznać z tą kwestią. Komentatorzy są dla niej bezlitośni.

Tłumienie złości szkodzi sercu


W przypadku osób cierpiących na choroby sercowo-naczyniowe tłumienie złości może niejako trzykrotnie zwiększyć ryzyko zawału i przedwczesnej śmierci - informują naukowcy na łamach "American Journal of Cardiology".

W szafie mamy odnalazła królewski płaszcz


Pewna Brytyjka odkryła, że jej prototyp kupiła kiedyś za 10 funtów płaszcz należący wcześniej do Królowej Elżbiety II. 57-letnia Gaynor Andrews nie wcześniej świeżo znalazła archiwalne zdjęcie monarchini ubranej w płaszcz, który jej prototyp kupiła w 1961 roku na wyprzedaży charytatywnej.

Samochodowa wycieraczka, która waży tonę


Pewna indyjska firma wyprodukowała najdłuższą wycieraczkę świata, która mierzy ponad 101 metrów długości i waży w pewnej mierze 1000 kilogramów.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

nieruchomości żary

nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego. nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych

wycieczki szkolne Warszawa

zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego.