Grzywna za noszenie niższy


Sudańska dziennikarka, której groziło 40 batów za noszenie niższy w miejscu publicznym, została w poniedziałek uznana za winną czynu nieobyczajnego, chociaż wymierzono jej jedynie karę grzywny. wyrok w tej sprawie wydał sąd w Chartumie.

Relaksacyjny bieg tańca na rurze dla studentów


Studenci uniwersytetu w Cambridge będą mogli rozładować napięcie związany z letnią sesją egzaminacyjną biorąc lekcje tańca na rurze.

gwiazda Bollywood obnażony i pod nadzorem


prestiżowy i uwielbiany na całym świecie idol Bollywood Shah Rukh Khan nie ma ostatnio szczęścia. Najpierw, w toku kontroli na lotnisku Heathrow, do rąk kontrolerów trafiły jego nagie fotki ze skanera ciała, a teraz musi posługiwać się z policyjnej ochrony w związku z wypowiedzią, która nie spodobała się indyjskim nacjonalistom.

ślizgawka na drogach


Kilkadziesiąt rozbitych aut to bilans porannych zdarzeń na polskich drogach. W całym kraju padający posyp sparaliżował ruch. bez liku dróg jest nieomalże nieprzejezdnych. Dodatkowo groźba w wielu miejscach potęguje padający marznący wysyp ze śniegiem.

Statystycy już wiedzą: meta Brazylia-Hiszpania


Brazylia - Hiszpania - to w najwyższym stopniu prawdopodobny skład finału piłkarskich mistrzostw świata w RPA. Analizę szans poszczególnych zespołów przeprowadziła biznes Hypercube & Infostrada Sports.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

nieruchomości żary

nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego. nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych

wycieczki szkolne Warszawa

zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego.