abdykacja generała? Nie ma podstaw prawnych


- Nie ma podstaw prawnych do dymisji gen. Waldemara Skrzypczaka. Nie ma takiej formuły, jak po uszy się do dyspozycji prezydenta, wojenny musiałby napisać konkluzja o zwolnienie ze służby - powiedział w TVN24 gen. Roman Polko. Jego zdaniem, całą sprawę można jeszcze rozwiązać, ażeby armia nie straciło cennego generała, który "rozumie duszę żołnierzy".

Srebrna Justyna! niezwykły sprint Kowalczyk


Justyna Kowalczyk wicemistrzynią olimpijską w sprincie na 1,4 km stylem klasycznym! Po świetnych zawodach Polka w decydującym biegu dotarła do mety na drugim miejscu i może napełniać się ze srebrnego medalu. Złoto zdobyła Norweżka Marit Bjoergen, a brąz - fenomenalna Petra Majdić. Słowenka tuż przed samymi zawodami, na rozgrzewce, miała ogromnego pecha - wyleciała z trasy i wpadła do rowu. zawody rozegrała tedy cała poobijana i tuż po zdobyciu brązowego medalu z wysiłku i bólu straciła przytomność.

Zbombardowali i odkryli: na Księżycu jest masa wody


Poszukiwania wody na Księżycu zostały zakończone sukcesem, ogłosiła NASA. Na srebrnym globie znajdują się duże ilości życiodajnej substancji, która być może uznać na kolonizację satelity Ziemi.

Co Doda pokazała prezydentowi?


Taka przyczyna zdarza się raz w roku: Doda niedaleko prezydenta RP i to pokazująca dziwne gesty. Ale 12. humanitarny Bal Dziennikarzy to jedyna okazja by uchwycić dziennikarzy, przedstawicieli świata kultury, biznesu oraz polityki w dość rozluźnionej atmosferze.

girlanda zaatakował prezydenta Janukowycza


Na Ukrainie pogoda podobna do naszej: wieje i leje. W charakterystyczny droga doświadczył tego prezydent Ukrainy Wiktor Janukowycz, kto - podczas wizyty w Kijowie jego rosyjskiego kolegi Dmitrija Miedwiediewa - próbował uczcić pamięć ukraińskich ofiar Wielkiego Głodu. Nieszczęsny prezydent nie podejrzewał, że girlanda rzuci mu się na szyję.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

nieruchomości żary

nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego. nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych

wycieczki szkolne Warszawa

zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego.