Wyłowiono gigantyczną rybę; rekord od 130 lat


Na zachodzie Szwecji znaleziono w zeszłym tygodniu ponad trzymetrowy okaz wstęgora królewskiego zwanego również królem śledziowym. Ryby tej, która jest źródłem legend o wężach morskich, nie widziano od powyżej 130 lat - poinformowała agencja AFP.

Święta machina pokutę ci zada


"Wyspowiadać" się w automacie? Kontrowersyjna Holy Machine, której gościny odmówił zajezdnia Centralny, stanie ostatecznie w teatrze, a zaraz dalej w parafialnym kościele w Sierpcu. Zaprzyjaźniony ksiądz ją co więcej poświęci.

Chinka pierwsza w stolicy


masa odpuścił, organizatorzy Polsat Warsaw Open odetchnęli z ulgą i ruszyły ćwierćfinały turnieju. dziewiczy wygrała z rozstawioną z numerem trzecim Chinka Na Li, która pokonała 6:2, 6:1 Sarę Errani z Włoch.

Ma 5 lat i klatę jak "Pudzian"


Ma ledwo 5 lat i ciało kulturysty. młody Rumun Giuliano Stroe przed chwilą trafił do Księgi Rekordów Guinnessa jako najsilniejsze latorośl świata. Swoją siłę prezentował też we włoskiej telewizji.

dwaj dekady fotoszopowanego piękna


W 1990 roku zjednoczyły się Niemcy, cesarzem Japonii został Akihito, Irak napadł na Kuwejt a McDonald's otworzył pierwszy knajpa w Moskwie. Ale nie tylko. 19 lutego właściciele komputerów Macintosh ujrzeli Adobe Photoshop 1.0, pierwszą wersję programu, który stanie się symbolem cyfrowej rewolucji w fotografii i mekką wszelkiej maści miłośników retuszowanego piękna.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

nieruchomości żary

nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego. nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych

wycieczki szkolne Warszawa

zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego.