Wybrano najbardziej dziwaczną atrakcję turystyczną


Za najbardziej dziwaczną atrakcję turystyczną w USA uznano teksańskie muzeum poświęcone… deskom sedesowym.

Adamek: poszedłbym z Gołotą na wódkę


- To wygrana mnie nie zmieni, pozostanę chłopakiem ze wsi, który walczy - deklarował po walce z Gołotą pochodzący z Gilowic Adamek. Już za rok lokalny bokser chce boksować z którymś z braci Kliczków.

luminarz świata obraził Kubicę


Na oczach niemieckich telewidzów popularny kierowca Formuły 1 Niki Lauda obraził Roberta Kubicę. przed wyścigiem o Grand Prix Monako Austriak określił kierowcę Renault jako "Polacke". Tego samego słowa pod Polaków używali hitlerowcy.

nasz skalar utknął na mieliźnie. załoga ewakuowana


lokalny żaglowiec "Kapitan Głowacki" utknął na mieliźnie na Morzu Północnym w okolicy miejscowości Cuxhaven. Przyczyną miały być nieaktualne mapy, które pokazywały, że dno w tym miejscu znajduje się głębiej niż się w rzeczywistości okazało. Informację o tym zdarzeniu otrzymaliśmy od Państwa na platformę kontakt TVN24.

Zmarł Jerzy Turek


W niedzielę w Warszawie zmarł Jerzy Turek - jeden z najbardziej lubianych polskich aktorów, odtwórca wielu niezapomnianych teatralnych i filmowych ról. Informację o śmierci aktora potwierdził jego syn Piotr. W połowie ubiegłego roku artysta dramatyczny proszek porażenie mózgu.

<<<  -  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  -  >>>

nieruchomości żary

nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego. nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych

wycieczki szkolne Warszawa

zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego.