Stara kosmiczna ciężarówka spoczęła na dnie Pacyfiku


ruszczyzna statek towarowy Progress z cyfrowym systemem sterowania zakończył swój lot na "cmentarzysku statków kosmicznych" w południowej części Pacyfiku - poinformowało rosyjskie środek Sterowania Lotami (CSL).

butelka wrzucona do oceanu powróciła do właścicielki


Pewna dziewczynka, która w ciągu rejsu po Bermudach wrzuciła do Atlantyku butelkę z listem, jest przekonana, że flaszka powędrowała za nią w kierunku jej rodzinnego domu w Massachusetts.

Na pewnie chcesz to dymisjonowanie pomieścić w sieci?


prywatność w sieci nie istnieje, ale to od ciebie głównie zależy, co pokażesz - przypomniał GIODO z okazji Dnia Ochrony Danych. Zastanów się dobrze, co udostępniasz, bo nic w internecie nie ginie. I w życiu nie wiesz, kiedy te zabawne fotki z imprezy, które ongiś umieściłeś na Naszej Klasie, narobią ci sporych kłopotów.

Nie chcą płacić za chore dzieci


Kto zapłaci za leczenie dzieci z nowotworem chorych na A/H1N1, które przeniesiono do innego szpitala? - W moim przekonaniu dobra zapęd załatwia tą sprawę od ręki - deklaruje Jerzy Karpiński, pomorski lekarz wojewódzki. Niezupełnie. resort Zdrowia uważa, że zapłacić powinien NFZ, a kasa mówi, że nie został na czas uświadomiony i aktualnie jest za późno.

Cała czoło ma astmę, pomijając Justyny


Justyna Kowalczyk na razie w Vancouver zdobyła dwa medale - srebro w sprincie i brunatny w biegu łączonym. bezkonkurencyjna w obu konkurencjach okazała się Norweżka Marit Bjoregen, u której stwierdzono ... astmę. podobnie zresztą, jak u innych rywalek Polki.

<<<  -  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  -  >>>

nieruchomości żary

nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego. nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych

wycieczki szkolne Warszawa

zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego.