82-letni wynalazca ma intencja żyć jeszcze 60 lat


konował Yoshiro NakaMats to japoński wynalazca. Stworzył m.in. latające buty, fotel poprawiający pracę mózgu, gablota na wodę czy podwodny notes, a poniekąd dyskietkę komputerową. totalnie na koncie ma ponad trzy tysiące patentów. niemniej jego największym projektem jest eksperyment, który ma zgłębić tajemnicę długowieczności.

"Wstydzę się. W Gdańsku winien być Obama"


Marcy Kaptur, demokratka z Ohio, jedna z w najwyższym stopniu wpływowych kobiet w amerykańskiej Izbie Reprezentantów, w rozmowie z "Polską" skrytykowała administrację Baracka Obamy. Podkreśliła, że w toku obchodów 70 rocznicy wybuchu II wojny światowej na Westerplatte w Gdańsku powinien być bieżący prezydent USA.

Oto jedyny atut płynący z demencji starczej


W londyńskich szpitalach pojawiły się specjalne fotele, które ułatwiają opiekę nad pacjentami z demencją.

Ostrzelał sąsiadów z armaty


zalotnik historii wojskowości z Pensylwanii ze starej armaty ostrzelał dom swoich sąsiadów. zakres wystrzału była tak mocna, że pocisk trafił w kolejny budynek, umiejscowiony 40 metrów dalej.

Arłukowicz? Nie rzecznik, ale w sztabie na niechybnie


Bartosz Arłukowicz - według zapowiedzi Grzegorza Napieralskiego - ma być jedną z najważniejszych osób w jego sztabie wyborczym. Jak się dowiedzieliśmy propozycji objęcia funkcji szefa sztabu jakkolwiek nie dostał. Od kandydata SLD na prezydenta Arłukowicz otrzymał ofertę objęcia stanowiska rzecznika kampanii. Ale jej nie przyjął. - Stwierdziłem jednak, że lepszym będzie, jeżeli rzecznikiem kampanii będzie fisza z kierownictwa sztabu - wyjaśnił poseł w rozmowie z portalem tvn24.pl.

<<<  -  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  -  >>>

nieruchomości żary

nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego. nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych

wycieczki szkolne Warszawa

zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego.