14 lat go szukali, wpadł pod wulkanem


Ukrywał się za pośrednictwem 14 lat, ale na koniec wpadł. W sobotę w rejonie Neapolu policja zatrzymała bossa kamorry Salvatore Russo, kto od 1995 roku był jednym z w największym stopniu poszukiwanych ludzi w Italii.

Pitera wyśledziła Kempę


Julia Pitera, makler rządu ds. przeciwdziałania korupcji wykryła, że Beata Kempa naruszyła sejmowe przepisy. Posłanka PiS nie zgłosiła marszałkowi Sejmu, że od lutego zatrudnia w biurze poselskim nowego pracownika - informuje TOK FM. - Julia Pitera szuka dziury w całym - odpowiada Kempa.

158 ofiar, 8 ocalonych w katastrofie w Indiach


Co najmniej 158 zginęło w katastrofie samolotu Air India Express, jaki rozbił się na przestrzeni lądowania w Mangalurze na południu Indii - poinformowały linie lotnicze. zarazem ratownicy poinformowali, że udało się uchować 8 osób. Na pokładzie lecącego z Dubaju samolotu wedle agencji Reutera znajdowało się 166 osób, wliczając w to załogę.

kanada przyciąga wybitnych naukowców-specjalistów


Rząd Kanady wyasygnował 200 milionów dolarów na kampanię mającą na celu przyciągnięcie z zagranicy wybitnych naukowców-specjalistów z różnych dziedzin dla stymulowania procesu innowacyjnego.

Chiny: fabrykant iPhone'a zatrudni psychiatrów


Tajwański koncern Foxconn, który jest producentem iPhone'a, postanowił zaangażować 2 tys. psychiatrów i psychologów, by zapobiec falę samobójstw w chińskich zakładach firmy - poinformował w poniedziałek kronika "South China Morning Post".

<<<  -  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  -  >>>

nieruchomości żary

nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego. nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych

wycieczki szkolne Warszawa

zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego.